Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich využíváním.
Jak na to?
Nemusíte se bát, používání i čistění menstruačního kalíšku Yuuki je rychlé a jednoduché. Pro pohodlnou a spolehlivou sterilizaci kalíšku doporučujeme využívat náš desinfekční box - INFUSER BOX.

Pusťte si animaci níže a přesvědčte se, jak je to snadné!

Menstruační kalíšky Yuuki

Vážené slečny, maminky a dámy. Pokud jste si přečetly předchozí stránky o našem produktu, určitě jste si udělaly obraz o ekonomické výhodnosti menstruačních kalíšků. Prvotní investice určitě není zanedbatelná, ale jednoduchými počty zjistíte za jak dlouhou – krátkou dobu se Vám tato částka vrátí.

V našem sortimentu najdete 2 druhy menstruačních kalíšků - Classic a Soft. Classic je vyroben z tvrdšího silikonu. Na žádost našich zákaznic jsme uvedli na trh druhý typ kalíšku SOFT. Kalíšek SOFT je měkčí a osloví ženy, kterým kalíšek CLASSIC nevyhovoval. U obou typů si můžete vybrat menší nebo větší velikost. Připravili jsme pro Vás ke koupi různé možnosti, stačí si už jen vybrat.

Při nákupu nad 1 000 Kč je doprava zdarma!

Cena od: 500 Kč s DPH

Share |

Zpět nahoru