Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich využíváním.
Jak na to?
Nemusíte se bát, používání i čistění menstruačního kalíšku Yuuki je rychlé a jednoduché. Pro pohodlnou a spolehlivou sterilizaci kalíšku doporučujeme využívat náš desinfekční box - INFUSER BOX.

Pusťte si animaci níže a přesvědčte se, jak je to snadné!
Novinky
12.12.2016
Rainbow menstruační kalíšek
Není to žádné tajemství: menstruace není zábavná věc. Tak proč si pár dní v měsíci neudělat trochu radost? Zní to skvěle? Řekněte si o unikátní vícebarevný menstruační kalíšek. Duhový kalíšek vám dny rozveselí a zajistí více pohodlí během vašich dnů.
https://www.yuuki.cz/eshop-produkty-20 Po celou dobu obydleného světa, ve všech časech a za všech okolností, vzkvétaly mýty člověka a byly životní inspirací pro to, co mohlo vzejít z lidské činnosti těla a mysli. Duha je mýtus… tajný zdroj nevyčerpatelné energie z vesmíru, která se vlévá do lidských kulturních projevů.
03.06.2016
Cestovní taštička
Mějte vše pěkně sbalené s sebou. Perfektní pro cestování, praktická a užitečná pro ochranu vašich nezbytností.  Na předním díle má větší kapsu na zip, malou kapsičku na mobil s uzavíráním na suchý zip a síťovanou kapsu. Hlavní prostor tašky se uzavírá rovněž na zip. Taška má nastavitelný tkaný ramenní popruh, který je připevněný plastovými sponami na bocích tašky. Materiál má sepraný vzhled, barva není v jednotném odstínu. http://www.yuuki.cz/eshop-cestovni-tasticka-detail-370
19.04.2016
Den respektu k porodu
Rádi bychom Vás pozvali na akci Den respektu k porodu, který se koná 21.5.2016  v rámci Světového týdne respektu k porodu v  prostorách  EKOcentra Brništi (okr. Česká Lípa) Více informací můžete najít na stránkách: http://www.ekocentrumbrniste.cz/pro-verejnost/den-respektu-k-porodu.html
novinky emailem

Yuuki

Menstruační kalíšek Yuuki je český výrobek. Materiál kalíšků je silikonový materiál nejvyšší kvality schválený pro použití ve zdravotnictví a v potravinářském průmyslu.

Kalíšky se vyrábějí v provozu „clean room“ pro výrobu zdravotnických výrobků. Toto pracoviště je vybaveno zvláštní oddělenou vstupní částí, antistatickou podlahovou krytinou a klimatizační čističkou vzduchu. Toto specializované pracoviště tak zamezuje vzniku jakýchkoliv kontaminačních rizik. Veškeré výrobní a kontrolní procesy probíhají v plném souladu s nároky požadovanými normou ISO 9001.

Menstruační kalíšky nejsou ve světě žádnou novinkou. První patent na tuto hygienickou pomůcku byl udělen již začátkem minulého století v USA. Bohužel v té době ještě nebyl k dispozici materiál, který by byl vhodný k výrobě kalíšků. Dnešní materiály už zcela vyhovují jak z hlediska fyzikálního, tak především z hlediska přijatelnosti materiálu lidským organismem. V dnešní době je v celém „západním“ světě menstruační kalíšek zcela běžnou hygienickou pomůckou.

Proč si kalíšek Yuuki koupit?

Tak jako všechno, co kdy člověk vyrobil, má i kalíšek Yuuki své výhody a nevýhody. V následujících řádcích se budeme snažit všechny tyto klady a zápory vyjmenovat a doufáme, že převažující výhody Vás přesvědčí o jeho výhodnosti.

Výhody menstruačního kalíšku Yuuki:

 • Finanční výhodnost (návratnost částky použité k pořízení kalíšku je max. 5 – 8 měsíců)
 • Naprostý komfort při používání.
 • Zdravotní nezávadnost doložena certifikáty. Kalíšek Yuuki neobsahuje barviva ani ftaláty.
 • Dlouhá životnost.
 • Výborné pro cestování a sportovní aktivity všeho druhu.
 • Ekologičnost – každá žena během života spotřebuje tisíce kusů vložek nebo tampónů a vyprodukuje okolo 600 kg nerecyklovatelného odpadu...
 • Český produkt od specialisty na výrobu zdravotnických komponentů.
 • Technická řešení, které Vám poskytne pouze menstruační kalíšek Yuuki. Náš kalíšek je unikátní zejména kroužkem umístěným na vnitřní straně kalíšku, který zabraňuje rozlití obsahu při manipulaci, a zcela originálním praktickým obalem. Obal je pevný a zabraňuje případné deformaci kalíšku při transportu (např. v kabelce).

Nevýhody:

 • Ze začátku chvíli trvá, než si každá žena najde svůj pohodlný způsob zavádění kalíšku.
 • Pro některé ženy může být nepříjemné pomyšlení na manipulaci s obsahem kalíšku. Je to jen otázka prvních pár dnů.
 • Menstruační kalíšek se nesmí používat v období šestinedělí.

Přejít do E-shopu

Share |

Zpět nahoru