Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich využíváním.
Jak na to?
Nemusíte se bát, používání i čistění menstruačního kalíšku Yuuki je rychlé a jednoduché. Pro pohodlnou a spolehlivou sterilizaci kalíšku doporučujeme využívat náš desinfekční box - INFUSER BOX.

Pusťte si animaci níže a přesvědčte se, jak je to snadné!
Novinky
12.12.2016
Rainbow menstruační kalíšek
Není to žádné tajemství: menstruace není zábavná věc. Tak proč si pár dní v měsíci neudělat trochu radost? Zní to skvěle? Řekněte si o unikátní vícebarevný menstruační kalíšek. Duhový kalíšek vám dny rozveselí a zajistí více pohodlí během vašich dnů.
https://www.yuuki.cz/eshop-produkty-20 Po celou dobu obydleného světa, ve všech časech a za všech okolností, vzkvétaly mýty člověka a byly životní inspirací pro to, co mohlo vzejít z lidské činnosti těla a mysli. Duha je mýtus… tajný zdroj nevyčerpatelné energie z vesmíru, která se vlévá do lidských kulturních projevů.
03.06.2016
Cestovní taštička
Mějte vše pěkně sbalené s sebou. Perfektní pro cestování, praktická a užitečná pro ochranu vašich nezbytností.  Na předním díle má větší kapsu na zip, malou kapsičku na mobil s uzavíráním na suchý zip a síťovanou kapsu. Hlavní prostor tašky se uzavírá rovněž na zip. Taška má nastavitelný tkaný ramenní popruh, který je připevněný plastovými sponami na bocích tašky. Materiál má sepraný vzhled, barva není v jednotném odstínu. http://www.yuuki.cz/eshop-cestovni-tasticka-detail-370
19.04.2016
Den respektu k porodu
Rádi bychom Vás pozvali na akci Den respektu k porodu, který se koná 21.5.2016  v rámci Světového týdne respektu k porodu v  prostorách  EKOcentra Brništi (okr. Česká Lípa) Více informací můžete najít na stránkách: http://www.ekocentrumbrniste.cz/pro-verejnost/den-respektu-k-porodu.html
novinky emailem

Jak si vybrat?

Před tím než si objednáte Yuuki, promyslete si, jaká velikost kalíšku Vám bude vyhovovat.

Velikosti kalíšku jsou číselně označeny. Velikost číslo jedna je menší kalíšek určený pro dívky a ženy před porodem.

Kalíšek číslo dvě (větší kalíšek) je určený pro všechny ženy, které už rodily. Pro ženy mající pravidelným sexuální život a pro ženy starší osmadvaceti let.

Velikost je uvedena na horním okraji každého kalíšku (naproti nápisu Yuuki) a to číslem 1 nebo 2.

Přesně určit velikost kalíšku jakou každá žena potřebuje samozřejmě nejde. Hodnoty jsou pouze orietační a závisí na více faktorech. Pokud si nejste jistá, doporučujeme zakoupit vetší kalíšek. Když bude kalíšek příliš velký můžete si ho nechat na pozdější dobu a zakoupit si kalíšek menší.

Použitý menstruační kalíšek už nemůžeme vyměnit a to z hygienického důvodu.

V našem sortimentu najdete dva druhy kalíšku Classic a Soft. Na žádost našich zákaznic jsme uvedli na trh kalíšek SOFT. Kalíšek SOFT je měkčí a osloví ženy, kterým kalíšek CLASSIC nevyhovoval.

Velikosti kalíšků

Kalíšek č. 1 (menší velikost):

  • délka kalíšku včetně stopky 67 mm (49 mm bez stopky)
  • šířka kalíšku (průměr) 41 mm
  • celkový obsah kalíšku 24 ml
  • bezpečný obsah kalíšku 14 ml - obsah k bezpečnostnímu kroužku
  • obsah kalíšku k odvzdušňovacím dírkám 17,5 ml

Kalíšek č. 2 (větší velikost):

  • délka kalíšku včetně stopky 74 mm (56 mm bez stopky)
  • šířka kalíšku (průměr) 46 mm c
  • celkový obsah kalíšku 37 ml
  • bezpečný obsah kalíšku 24 ml - obsah k bezpečnostnímu kroužku
  • obsah kalíšku k odvzdušňovacím dírkám 28 ml
Image 0 -


Image 0 -


Přejít do E-shopu

Share |

Zpět nahoru