Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich využíváním.
Jak na to?
Nemusíte se bát, používání i čistění menstruačního kalíšku Yuuki je rychlé a jednoduché. Pro pohodlnou a spolehlivou sterilizaci kalíšku doporučujeme využívat náš desinfekční box - INFUSER BOX.

Pusťte si animaci níže a přesvědčte se, jak je to snadné!
Novinky
12.12.2016
Rainbow menstruační kalíšek
Není to žádné tajemství: menstruace není zábavná věc. Tak proč si pár dní v měsíci neudělat trochu radost? Zní to skvěle? Řekněte si o unikátní vícebarevný menstruační kalíšek. Duhový kalíšek vám dny rozveselí a zajistí více pohodlí během vašich dnů.
https://www.yuuki.cz/eshop-produkty-20 Po celou dobu obydleného světa, ve všech časech a za všech okolností, vzkvétaly mýty člověka a byly životní inspirací pro to, co mohlo vzejít z lidské činnosti těla a mysli. Duha je mýtus… tajný zdroj nevyčerpatelné energie z vesmíru, která se vlévá do lidských kulturních projevů.
03.06.2016
Cestovní taštička
Mějte vše pěkně sbalené s sebou. Perfektní pro cestování, praktická a užitečná pro ochranu vašich nezbytností.  Na předním díle má větší kapsu na zip, malou kapsičku na mobil s uzavíráním na suchý zip a síťovanou kapsu. Hlavní prostor tašky se uzavírá rovněž na zip. Taška má nastavitelný tkaný ramenní popruh, který je připevněný plastovými sponami na bocích tašky. Materiál má sepraný vzhled, barva není v jednotném odstínu. http://www.yuuki.cz/eshop-cestovni-tasticka-detail-370
19.04.2016
Den respektu k porodu
Rádi bychom Vás pozvali na akci Den respektu k porodu, který se koná 21.5.2016  v rámci Světového týdne respektu k porodu v  prostorách  EKOcentra Brništi (okr. Česká Lípa) Více informací můžete najít na stránkách: http://www.ekocentrumbrniste.cz/pro-verejnost/den-respektu-k-porodu.html
novinky emailem

Naši milí zákazníci,
velmi si vás vážíme, a proto bychom vás rádi informovali o blížícím se omezení provozu. Omezení bude v období od 20.6. - 3.7.2017. Objednávky budeme vyřizovat v co nejkratší době poté.
Děkujeme za pochopení.Menstruační kalíšek

Menstruační kalíšek je moderní dámská hygienická pomůcka, která slouží k zadržování menstruační krve a je ekonomickou alternativou k menstruačním vložkám a tampónům. Menstruační kalíšek poskytuje naprostý komfort při používání – Vaše menstruační krvácení už Vás nemusí v ničem omezovat! Můžete bez jakýchkoliv problémů provádět sportovní aktivity, cestovat a užívat si života dle svých představ. Výhody menstruačního kalíšku jsou však mnohem širší - na rozdíl od ostatních hygienických potřeb je kalíšek ekologický a především finančně výhodný. A co víc, náš menstruační kalíšek Yuuki je ryze český produkt! Více informací o našem kalíšku Yuuki a o jeho dalších výhodách si můžete přečíst zde.

Naše produkty naleznete zde
vstoupit do eshopu

Menstruační kalíšky Yuuki

Menstruační kalíšky Yuuki jsou kvalitní české výrobky, které jsou vyráběny z německého lékařského silikonu, splňujícího ty nejpřísnější zdravotnické normy. Veškeré výrobní a kontrolní procesy probíhají v plném souladu s nároky požadovanými normou ISO 9001.
Zajímají Vás bližší informace ohledně výroby našich kalíšků? Prohlédněte si hlavní výhody materiálu používaného na výrobu menstruačních kalíšků Yuuki.

Hygienické potřeby

Menstruační kalíšky nejsou ve světě žádnou novinkou a právem jsou řazeny mezi moderní hygienické potřeby současnosti. První patent na tuto hygienickou pomůcku byl udělen již začátkem minulého století v USA. Bohužel v té době ještě nebyl k dispozici materiál, který by byl vhodný k výrobě menstruačních kalíšků. Dnešní materiály používané na výrobu těchto hygienických potřeb už zcela vyhovují jak z hlediska fyzikálního, tak především z hlediska přijatelnosti materiálu lidským organismem. V dnešní době je v celém „západním“ světě menstruační kalíšek zcela běžnou hygienickou pomůckou.

Menstruační krvácení

Pro většinu žen je období menstruace a menstruačního krvácení velmi nepříjemné. To se ale může změnit – i Vy můžete svou menstruaci prožívat naprosto bezstarostně. Díky našemu menstruačnímu kalíšku Yuuki Vás už menstruační krvácení nebude nijak obtěžovat, budete se cítit pohodlně a sebejistě.


Share |

Zpět nahoru